بازی

بررسی و نمرات بازی NBA 2K21 از دید سایت‌های معتبر دنیا

پس از انتشار رسمی بازی NBA 2K21 شاهد عملکرد ضعیف آن بودیم و این بازی نمرات پایینی را از سایت‌های معتبر دنیا دریافت کرد.

بازی NBA 2K21 یک بازی ورزشی و با محوریت بسکتبال است که با قیمت 60 دلار برای پلتفرم Xbox One ،PS4 ،PC و Nintendo Switch منتشر شد و نتوانست نظر منتقدان و علاقه‌مندان این بازی را به خود جلب کند. این بازی توسط استودیو ویژوال کانسپتس ساخته شده و ناشر آن 2K Games است. همچنین این بازی برای پلتفرم‌های نسل بعدی با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود.

هم اکنون نقد چند سایت معتبر دنیا را در زیر این مطلب بخوانید: ( تمام نمرات زیر از 100 است )

84 : Meristation

برخی تغییرات کوچک در گیم‌پلی و حالت My Team باعث بهبود بازی شده است . NBA 2K21 همچنان یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی ورزشی موجود در بازار محسوب می‌شود. هنوز هم، سخت افزار قدرتمندتری لازم است تا بازی در بهترین حالت اجرا شود و تغییرات آن حس شود.

81 :Hobby Consolas

ویروس کورونا فصل قبل NBA را طولانی‌تر کرده است و شروع نسل بعدی هم بسیار نزدیک است، بنابراین زمان‌بندی مناسبی را برای تغییرات در بازی به‌وجود نیاورده است، با این حال، هنوز هم یک بازی بسکتبال عالی است.

70 :Digital Chumps

نسخه نسل فعلی NBA 2K21 قدم بزرگی بر نداشته است و انتظاری هم از آن نمی‌رفت. ولی همه‌ی ما از نسخه‌ی نسل بعدی این بازی انتظار تغییرات بزرگی داریم. محتویات این بازی همچنان سرگرم کننده هستند، با اینکه تغییر زیادی نکرده‌اند. پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بشدت زیاد و تأثیر گزار است که موجب می‌شود از کنترل خارج می‌شود. همچنین بازی هنوز هیچ احترام برای وقت بازیکن قائل نیست. اگر از هواداران پر و پا قرص بازی هستید، قطعا این نسخه را تجربه خواهید کرد، اما اگر تازه‌وارد هستید، بهتر است برای نمایش عملکرد نسخه نسل نهم بازی منتظر بمانید.

60 :Game Rant

بازی NBA 2K21 هیچ تغییر بزرگی نداشته و پیشرفتی نکرده است، اما هنوز هم یک تجربه بسکتبال عالی است.

60 : IGN

بازی NBA 2K21 در گی‌پلی بازی تغییری نداشته است، همچنین بهبود جزئی و اعتیاد خریدهای درون‌برنامه‌ای از نکات منفی این بازی است.

میانگین نمرات این بازی از دید سایت‌های معتبر دنیا در متاکریتیک 68 از 100 است عملکرد ضعیفی را از خود نشان داده است.

همچنین بخوانید:

منبع: metacritic

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا