بازی

تاریخ شروع اپیزود دوم Valorant اعلام شد و کاراکتر Yoru نیز اضافه می‌شود

رایت گیمز به تازگی این خبر را اعلام کرده است که اپیزود دوم Valorant در تاریخ ۱۲ ژانویه (۲۳ دی ماه) عرضه‌می‌شود. همچنین در کنار آن کاراکتر Yoru نیز برای بازی منتشر خواهد شد.

نماینده جدید والورنت، Yoru است که توانایی استفاده از یک انرژی ویژه‌ای می‌تواند رد پای قلابی روی زمین به جا بگذارد و دشمنان را گمراه کند. همچنین از دیگر مهارت‌های وی هم می‌توان‌به به یک نارنجک Flash و تلپورت در مسیرهای کوتاه اشاره کرد.

می‌توانید Yoru را در تریلر اپیزود دوم Valorant در این لینک مشاهده کنید.

همراه با فصل جدید، یک Battlepass جدید و یک پک اسکین شامل آیتم‌های تزئینی اپیزود اول به بازی ارائه خواهد شد. اگر با Valorant آشنا نیستید، یک شوتر تاکتیکی اول شخص است. این بازی برای پلتفرم PC به صورت رایگان منتشر شده است. همچنین در ولورانت، دو تیم پنج نفره مقابل یکدیگر قرار می گیرند. تا در یک مسابقه، مهاجمان در برابر مدافعان، بهترین جنگاوری در ۲۴ دور را داشته باشند.

این بازی در آوریل سال گذشته بتا پک خود را منتشر کرد و با ۳۴ میلیون ساعت تماشا در یک روز رکوردهای بیننده را شکست. همچنین از ۱.۷ میلیون بیننده عبور کرد. در طول دوره آزمایش بتا دو ماهه، به طور متوسط هر روز تقریباً ۳ میلیون بازیکن برای بازی وارد سیستم می‌شوند.

همچنین بخوانید:

منبع
vg247

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا