فناورینرم‌افزار و اپلیکیشن

توئیتر قابلیت موافقت و عدم موافقت را در توئیت‌ها آزمایش می‌کند

توئیتر در حال آزمایش قابلیت موافقت و عدم موافقت در بخش بازتوئیت (retweet) و پاسخ (reply) می‌باشد که می‌تواند به عنوان روشی جدید و مؤثر برای تعامل با توئیت‌های کاربران به حساب آید.

توئیتر بیان می‌کند قابلیت مورد بحث توسط گروه کوچکی از کاربران iOS در حال آزمایش می‌باشد و حتی توئیت‌هایی از کاربرانی که در این آزمایش شرکت دارند نیز منتشر شده است. این شرکت اظهار می‌کند کاربران iOS ممکن است گزینه‌های موافقت و عدم موافقت را در حالت‌های گوناگون مشاهده کنند (فلش روبه بالا و پائین، نماد قلب و فلش روبه پائین و آیکون شست روبه بالا و پائین). اکنون توئیتر می‌خواهد قابلیت ثبت نظر موافق و مخالف را آزمایش کند تا از این طریق پاسخ‌های شما را در گفت‌وگوهای مرتبط شناسایی و با استفاده از روش‌هایی تعداد بیشتری از آنها را برای شما نمایش دهد. البته در نظر داشته باشید در حال حاضر آرا ثبت شده عمومی نخواهند شد.

توئیتر

توئیتر هنوز در مورد افزودن ویژگی ثبت نظر موافق و مخالف به صورت یک قابلیت دائمی سخنی به میان نیاورده و بیان می‌کند موافقت یا عدم موافقیت تأثیری در ترتیب نمایش توئیت‌ها نخواهد داشت. گفتنی است شبکه اجتماعی ردیت از قابلیت مشابهی به منظور سطح‌بندی پاسخ‌ها و پست‌ها بهره می‌برد. توئیتر همواره سعی داشته با استفاده از ابزارهای گوناگون سطح تعامل کاربران با توئیت‌ها را افزایش دهد که از جمله ‌آنها می‌توانیم به تقلید از واکنش‌های ایموجی موجود در پست‌های فیسبوک و پیام‌های مسنجر اشاره کنیم. کیوان بیک‌پور، مدیر محصولات توئیتر، همچنین بیان کرده است که این شرکت طی سال گذشته برنامه‌ریزی‌ها برای توسعه قابلیت دیس‌لایک را آغاز کرده است. این مقام توئیتر همچنین در پاسخ به توئیت یکی از کاربران می‌گوید “[این ویژگی] چیزی است که ما در حال کشف آن هستیم.” در نظر داشته باشید بیک‌پور هیچ‌گاه اظهار نکرد که ویژگی دیس‌لایک اولویت توئیتر در سال گذشته بوده است. چرا که توئیتر بارها عنوان کرده قابلیت‌هایی نظیر پرداختن به آزار و اذیت‌ها را در اولویت خود قرار داده است.

همچنین بخوانید:

منبع
theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا