بازی

محتویات فصل ۳ بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مشخص شد

در حالی که کمتر از دو روز به شروع فصل سوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War باقی مانده است جزئیات جدیدی از آن توسط آرک منتشر شد.

پیش از رویداد بزرگ هسته‌ای که قرار است در تاریخ ۲۱ آوریل (یکم اردیبهشت ماه) تغییرات بزرگی در نقشه وردانسک Call of Duty: Warzone ایجاد کند، اکتیویژن اعلام کرده است فصل ۲ بازی Black Ops Cold War در تاریخ ۲۲ آوریل (۲ اردیبهشت ماه) به پایان خواهد رسید تا شروعی برای فصل سوم آن باشد. در نقشه Verdansk تغییر بزرگی ایجاد خواهد شد که قرار است حال و هوای دهه ۸۰ و جنگ سرد را به تصویر بکشد. همچنین شاهد یک رویداد زمانی محدود به نام Hunt For Adler هستیم که اعضای بازی Black Ops Cold War را وارد نقشه وارزون می‌کند. تریلر جدید این بازی که اتفاقات داستانی این رویداد این بازی را نمایش می‌دهد را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

Operation Rapid Sunder از تاریخ یک اردیبهشت ماه در دسترس قرار می‌گیرد و زمینه‌ساز رویدادها آینده نظیر رویداد‌های زامبی در نقشه Verdansk است. در رابطه با این رویداد گفته شده است:« اوضاع در Verdansk به سطح بحرانی رسیده است. به نظر می‌رسد منطقه نبرد برای زنده ماندن حتی یک اپراتور سطح یک هم خیلی خطرناک شده است. آیا شاهد یک آتش سوزی خواهیم بود؟ جواب این سوال هنوز مشخص نیست، هرچند توصیه می‌شود که هفته خود را خالی کنید تا شاهد اوج گرفتن اتفاقات و هرج‌و‌مرج در بازی وارزون باشید.»

بخش Armistice Central Command در ساعت ۱۱:۳۰ شب یکم اردیبهشت مستقیماً با همه اپراتورها ارتباط برقرار می‌کند تا دستورالعمل‌های مورد نیاز را در دسترس آن‌ها قرار دهد، بنابراین این زمان را به عنوان زمان شروع رویداد در نظر بگیرید. در فصل سوم، ۳ اپراتور جدید به بازیکنان معرفی می‌شود تا در Black Ops Cold War و Warzone قفلشان را باز کنند و از بازی با آن‌ها لذت ببرند. این اپراتورها عبارت‌اند از:

 • اپراتور Wraith: وی یک عضو سابق سرویس اطلاعات نروژ است. کاربران با خرید بتل پس فصل سوم، از همان ابتدا به Wraith دسترسی خواهند داشت.
 • Roman Gray ملقب به Knight: در اواسط فصل سوم، Knight در قالب یک بسته الحاقی پولی به بازی اضافه می‌شود و یک اپراتور ایرلندی به حساب می‌آید.
 • Antonov: به‌عنوان یک آدم کش سابق، آنتونوو به ارتش ملحق می‌شود تا دوران حبس خود را سپری کند. باتوجه‌به پیمان ورشو و جنایت‌هایی که درگذشته انجام داده، یک فرد بی‌اعتماد به حساب می‌آید و وی متوجه می‌شود که سخت‌ترین مأموریت‌ها نظیر خنثی کردن بمب مدام به او واگذار می‌شود.

در فصل سوم بازی شاهد اضافه شدن شخصیت محبوب Call of Duty: Modern Warfare یعنی Captain Price به Black Ops Cold War هستیم، البته ظاهر وی دستخوش تغییراتی خواهد شد تا با حال و هوای جنگ سرد هم‌خوانی داشته باشد. کسانی که در ابتدای فصل سه نسخه بلک‌ اوپس کلد وار را خریداری کنند، اپراتور Captain Price را برای استفاده در Black Ops Cold War و Warzone دریافت می‌کنند. آن دسته از بازیکنانی که هم‌اکنون بازی را خریداری کرده‌اند هم به‌صورت خودکار با شروع فصل سوم وی را کسب خواهند کرد. البته اشاره کنم که ابتدا باید وارد بازی Black Ops Cold War شوید تا بتوانید او را آزاد کرده و در Warzone هم از کاپیتان پرایس استفاده کنید.

شش سلاح جدید نیز به عنوان بخشی از فصل ۳ به بازی ها می‌آیند کهPPSh-41 ،Swiss K31 ،Ballistic Knife، CARV.2 ،AMP63 ،Baseball Bat هستند و کاربران می‌توانند با شروع فصل سوم از آن‌ها استفاده کنند. همچنین قرار است چهار نقشه جدید به نام Yamantau، Diesel، Standoff و Duga نیز به بخش مولتی‌پلیر Black Ops Cold War اضافه شود.

حالت Sticks و Stones نیز در ابتدای فصل به بازی برمی‌گردند. در این حالت هر بازیکن دارای سه سلاح کراس‌باو، Ballistic Knife و Tomahawk است که باید به‌واسطه‌ی آن‌ها سایر بازیکنان را کشته و امتیاز‌ آن‌ها را به صفر برسانید. در طول فصل هم شاهد اضافه شدن حالت Multi-Team Elimination خواهیم بود.

حجم آپدیت Call of Duty: Warzone

 • پلی استیشن ۵: ۲۵.۶ گیگابایت
 • پلی استیشن ۴: ۲۵.۶ گیگابایت
 • ایکس باکس سری ایکس | اس: ۲۵.۹ گیگابایت
 • ایکس باکس وان: ۲۵.۹ گیگابایت
 • کامپیوتر: ۲۵.۲ گیگابایت

حجم آپدیت Call of Duty: Black Ops Cold War

 • پلی استیشن ۵: ۱۲.۳ گیگابایت
 • پلی استیشن ۴: ۸.۱ گیگابایت
 • ایکس باکس سری ایکس | اس: ۱۱.۶ گیگابایت
 • ایکس باکس وان: ۸.۳ گیگابایت
 • کامپیوتر: ۱۳.۱ گیگابایت

همچنین بخوانید:

منبع
vg247

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا