تلفن هوشمندفناوری

گوگل رویداد پیکسل 6 را در تاریخ 27 مهرماه برگزار می‌کند

گوگل با انتشار پستی در توئیتر به طور رسمی اعلام کرد که در 27 مهرماه (19 اکتبر) از سری پیکسل 6 رونمایی می‌کند.

گوگل طبق سنت سالیانه گذشته با برگزاری یک رویداد سخت‌افزادی در ماه اکتبر (مهرماه) از سری جدید تلفن‌ها هوشمند خود رونمایی می‌کند که امسال به نظر می‌رسد شامل پیکسل 5A و پیکسل 6 خواهد بود. ساکنین مانتین‌ویو البته هنوز به طور رسمی از دستگاه‌هایی که قرار است طی این رویداد معرفی شوند، سخنی به میان نیاورده‌اند و پست مورد بحث تنها یک دعوت‌نامه است که به رویداد مجاری پیکسل 6 که در تاریخ 19 اکتبر و ساعت 10 صبح به وقت محلی برگزار می‌شود، اشاره می‌کند.

گوگل می‌گوید:

در تاریخ 19 اکتبر ما به طور رسمی شما را با پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو آشنا می‌کنیم. مجهز به Tensor، نخستین تراشه تلفن هوشمند سفارشی گوگل، آنها سریع،‌ هوشمند و ایمن بوده و با شما سازگار می‌‌باشند.

گرچه گوگل امسال با اعلامیه‌های تبلیغاتی اطلاعات قابل توجهی را در خصوص سری پیکسل 6 در اختیار کاربران قرار داد. اما هنوز هم بسیاری از مشخصات دستگاه‌های مورد بحث ناشناخته باقی مانده است. ما بسیار در مورد تراشه سفارشی Tensor کنجکاو بوده و می‌خواهیم بدانیم که آیا طبق شایعات منتشر شده گوگل از نخستین تلفن هوشمند تاشو پیکسل در رویداد 27 مهرماه رونمایی خواهد کرد یا خیر. همچنین بسیاری از کاربران منتظر زمان عرضه رسمی اندروید 12 نیز می‌باشند. ساکنین مانتین‌ویو تاکنون به انتشار نسخه جدید سیستم عامل اندروید برای برخی از دستگاه‌های پیکسل بسنده کرده و هنوز زمان مشخصی به منظور راه‌اندازی گسترده آن ارائه نداده‌اند.

همچنین بخوانید:

منبع
theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا