آنچه دیگران بیشتر خوانده‌اند

10 اپلیکیشن عالی برنامه‌ریز اندروید برای برنامه ریزی در مورد هرچیزی

برنامه‌ریزی کارها همیشه ایده خوبی است. با اپلیکیشن‌های برنامه‌ریزی می‌توانید ایده بگیرید که چه کاری را باید انجام دهید، چه زمانی باید این کار را انجام دهید و این کار چقدر هزینه دارد.

به علاوه، شما را در مسیر نگه می‌دارد، بنابراین هیچ چیزی را فراموش نمی‌کنید. یک هزار اپلیکشن برنامه‌ریز برای اندروید وجود دارد.
به منظور برنامه‌ریزی هر چیزی از وعده‌های غذایی تا عروسی‌ها، باغ‌ها، بودجه مالی و حتی برنامه‌ریزهای روزانه فوق‌العاده که می‌توانید در مورد آنها نیز اپلیکیشن‌هایی پیدا کنید.
گزینه‌های زیادی در این مورد وجود دارد، ولی ما فکر می‌کنیم می‌توانیم به کم کردن تعداد آنها کمک کنیم. در این قسمت بهترین اپلیکیشن‌ های برنامه‌ریز برای برنامه‌ریزی در مورد تقریباً هر چیزی وجود دارد. شما می‌توانید بسته به کار خود انتخاب کنید:

  1. House planner – Floor Plan Creator : مبلمان را برای طراحی داخلی منزل خود اضافه کنید. در هنگام خرید نقشه طراحی داخلی خود را داشته باشید تا بررسی کنید آیا فضای کافی برای مبلمان جدید وجود دارد یا خیر.
  2. Garden planner – From Seed to Spoon : از بذر گرفته تا قاشق غذاخوری؛ بدانید و غذاهای مغذی درست کنید.
  3. Route planner – Google Maps : با Google Maps سریعتر و آسان تر مسیریابی کنید. بیش از 220 کشور و منطقه نقشه برداری شده و صدها میلیون مغازه و مکان بر روی نقشه
  4. Study planner – My Study Life : به شما امکان می‌دهد کلاس‌ها، تکالیف و امتحانات خود را در فضای Cloud ذخیره کنید و آن را در هر دستگاه، هر کجا که هستید، در دسترس خود قرار دهید.
  5. Wedding planner – The Knot : برنامه‌ریز عروسی شماره یک همه. تمام کمک‌های عروسی مورد نیاز خود را دریافت کنید.
  6. Meal planner – Mealime : روشی ساده برای مجردها، زوج‌ها و خانواده‌های شلوغ برای برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی خود و غذا خوردن سالم تر. برنامه‌ها و دستورالعمل‌های وعده‌های غذایی این اپلیکیشن کاملا قال شخصی‌سازی است، بنابراین می‌توانید به راحتی برنامه‌ای را تهیه کنید که با سلیقه و سبک زندگی شما کار کند.
  7. Budget planner – Mint : حسابهای بانکی، کارتهای اعتباری، صورت‌حساب‌ها و سرمایه‌گذاری شما در این اپلیکیشن گرد هم آمده است تا بدانید که کجا هستید. ببینید چه هزینه‌ای دارید و کجا می‌توانید پس انداز کنید.
  8. Daily planner – TickTick : این اپلیکیشن یک لیست ساده و مؤثر برای انجام کارها و یک نرم‌افزار مدیریت وظیفه است که به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی کنید، زمان را مدیریت کنید، متمرکز شوید، در مورد مهلت‌ها یادآوری می‌کند و زندگی را در خانه، محل کار و هر مکان دیگری ترتیب دهید.
  9. Travel planner – TripIt : به سرعت از تمام برنامه‌های سفر خود استفاده کنید و برای هر سفر با TripIt یک برنامه سفر مشخص ایجاد کنید.
  10. Closet planner – Your Closet : سازمان‌دهی لباس‌ها، طراحی لباس مجلسی، برنامه‌ریزی با تقویم و بسته بندی‌، پیگیری آمار کمد لباس، اسکن و جستجو رنگ، خرید آنلاین.

همچنین بخوانید:

منبع
androidauthority

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا