بازی

Ark 2 به صورت انحصاری برای Xbox Series X / S عرضه خواهد شد

وین دیزل تهیه‌ کننده‌ی اجرایی بازی Ark 2 است. همچنین اعلام شد این بازی برای کنسول‌های Xbox Series X / S به صورت انحصاری عرضه خواهد شد.

در مراسم ۲۰۲۰ The Game Awards امسال اعلامیه‌های زیادی وجود داشت که مردم را به گفتگو واداشته بود. اعلامیه‌ای که شاید عجیب‌ترین آنها برای طرفداران باشد، نمایش کاملاً غیرمنتظره‌ و عجیب و غریب Ark 2 با حضور وین دیزل بود. با توجه به تریلر CG و سینماتیک بازی جزئیاتی از آن مشخص نشد و هیچ‌کس کاملاً مطمئن نبود که بازی چگونه است. اما حال اطلاعاتی در مورد پلتفرم‌های مقصد این بازی و نقش وین دیزل در ساخت این بازی منتشر شده است.

در پست خبری که از صفحه رسمی ایکس‌باکس منتشر شد مشخص کرد که این بازی یک عنوان انحصاری برای کنسول برای سری X / S است. همچنین Ark 2 برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است. آنها گفتند که تریلر نمایش داده شده در TGAs در موتور ضبط شده است. همچنین برخی از ویژگی‌هایی را که می‌توانید در خود بازی مشاهده کنید به نمایش گذاشته است. در ادامه مشخص شد که وین دیزل علاوه بر بازی در این گیم، به عنوان یک تهیه‌کننده اجرایی کامل نیز فعالیت می‌کرد. این ممکن است تصادفی به نظر برسد، اما ظاهراً او علاقه زیادی به نسخه‌ی اول این بازی داشت. وی همچنین بیش از ۱۰۰۰ ساعت از به بازی پرداخنه است. برخی ممکن است بدانند که Vin Diesel در طول سال‌ها با توسعه‌دهنده بازی درگیر بوده است.

Ark 2 با بازیگری وین دیزل بازیگر مشهور سینمای هالیوود قرار است در سال ۲۰۲۲ برای Xbox Series X / S و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

همچنین بخوانید:

منبع
gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا