بازیویژه

Battlefield جدید در بهار ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد

در جدیدترین اخبار، الکترونیک آرتز اعلام کرد که بازی جدید از مجموعه‌ی Battlefield در بهار ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد. همچنین این استودیو ۳۵ بازی جدید در دست ساخت دارد.

امروز، در جریان فراخوان سه‌ماهه کنفرانس Electronic Arts برای سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران، مدیر اجرایی اندرو ویلسون و مدیر عامل و مدیر مالی بلیک یورگنسن در مورد بازی جدید از مجموعه‌ی Battlefield و بازی‌های آینده‌ی EA صحبت کردند. به‌گفته ویلسون، این شرکت دارای«برنامه گسترده‌ای» برای محتوای جدید با «بیش از ۳۵ بازی در دوره‌ی ایده‌پردازی یا مراحل مختلف توسعه به سر می‌برند.»

وی در ادامه درباره بازی بعدی Battlefield که در بهار ۲۰۲۱ رونمایی می‌شود گفته است:

بازی بعدی Battlefield قرار است شامل همان جنگ‌های نظامی همه‌جانبه باشد. این بازی از تمام مزیت‌ها و قدرت کنسول‌های نسل جدید استفاده می‌کند تا جنگ‌هایی عظیم و واقع‌گرایانه را با پشتیبانی از تعداد بازیکنانی بیش از بازی‌های قبلی به مخاطبان ارائه دهد. این بازی شامل نقشه‌هایی می‌شود که وسعت آن‌ها در مجموعه‌ی بتلفیلد سابقه نداشته است. جدیدترین بتلفیلد عناصر آشنای این مجموعه مانند تخریب‌پذیری گسترده، آزادی فعالیت‌های بازیکنان در بازی و نبردهای آن‌ها با یکدیگر با استفاده از سلاح‌ها و ادوات نظامی را به سطح تازه‌ای ارتقا می‌دهد. تیم ساخت بتلفیلد درحال‌حاضر تمام تمرکز خود را روی ساخت آن گذاشته و از برنامه‌ی زمان‌بندی تعیین‌شده نیز جلوتر است.

ویلسون همچنین اضافه کرد که این بازی در بهار رونمایی خواهد شد و EA اطمینان حاصل می‌کند که دقیقاً همان بازی است که طرفداران Battlefield می‌خواهند بازی کنند. یورگنسن اشاره کرد که توسعه‌دهندگان «کار خارق‌العاده‌ای» انجام می‌دهند و تکرار کرد که در مراحل توسعه نسبت به قسمت‌های قبلی این مجموعه بسیار جلوتر هستند. او می‌گوید تیم ساخت به‌دنبال این هستند که زودتر از تمام بازی‌های قبلی مجموعه، کار ساخت این بازی را به اتمام برسانند.

اگر می‌خواهید در مورد عملکرد مالی EA در آخرین سه ماهه بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله کاملی را در اینجا بخوانید.

همچنین بخوانید:

منبع
twinfinite

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا