بازیویژه

E3 2022 به شکل غیرحضوری و آنلاین برگزار خواهد شد

براساس اطلاعات رسمی منتشر شده از اتحادیه‌ی سرگرمی‌های نرم‌افزاری (ESA)، به نظر می‌رسد E3 2022 به شکل غیرحضوری و آنلاین برگزار خواهد شد.

همانطور که توسط GamesBeat گزارش شده است، اتحادیه‌ی سرگرمی‌های نرم‌افزاری (ESA) به صورت رسمی اعلام کرد که E3 2022 به شکل حضوری برگزار نخواهد شد. دلیل این امر نیز خطرات بهداشتی ناشی از همه‌گیری ویروس COVID-19 گزارش شده که برای دومین سال متوالی منجر به غیرحضوری شدن این رویداد می‌شود. البته به این نکته توجه داشته باشید که در سال 2020، پانادمی COVID-19 سبب لغو کامل این رویداد شد اما در سال 2021 شاهد برگزاری غیرحضوری E3 بودیم. طبق نظرات اریک گارستی، شهردار لس آنجلس در تابستان گذشته، E3 2022 در ابتدا قرار بود یک رویداد حضوری باشد، اما ESA از آن زمان در این مورد تجدید نظر کرده است. همه‌گیری نوع جدید این ویروس با نام امیکرون مسئول غیرحضوری شدن E3 2022 می‌باشد که برای اولین‌بار در ایالت متحده شناسایی و اکنون در سراسر جهان پراکنده شده است.

در بیانیه رسمی اتحادیه‌ی سرگرمی‌های نرم‌افزاری (ESA) آمده است:

باتوجه‌ به خطرهای به وجود آمده برای سلامتی مردم باتوجه‌به COVID-19 و تاثیر احتمالی که می‌تواند روی غرفه‌دارها و شرکت‌کنندگان داشته باشد، E3 2022 نیز به شکل حضوری برگزار نخواهد شد. ما برای آینده‌ی E3 بسیار هیجان‌زده هستیم و اشتیاق اعلام جزئیات بیشتر در آینده‌ی نزدیک را داریم.

آپدیت: گزارش جدید منتشر شده از IGN، در مورد احتمال برگزاری رویداد E3 2022 تردیدهایی را ایجاد می‌کند.

ESA در ابتدا بیانیه‌ای را با GamesBeat به اشتراک گذاشت که تأیید می‌کرد E3 2022 به شکل غیرحضوری برگزار خواهد شد و همانند سال 2021 با یک نمایش آنلاین مراسم را برای کاربران پخش خواهند کرد اما در گزارش متناقصی از وب‌سایت IGN ادعا شده است که پخش نمایش آنلاین برای این رویداد نیز قطعی به نظر نمی‌رسد. در گزارشات IGN آمده است، ESA طبق بیانیه‌ای اظهار داشت که این اتحادیه نمی‌تواند تایید کند که آیا E3 2022 مانند سال 2021 یک نمایشگاه دیجیتالی خواهد بود یا خیر. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر در این رابطه آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

همچنین بخوانید:

منبع
gamesradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا