بازی

Fable احتمالاً روی موتور بازی‌سازی ForzaTech اجرا می‌شود

طبق آگهی استخدام منتشر شده به نظر می‌آید که بازی Fable روی موتور بازی‌سازی ForzaTech اجرا می‌شود، همچنین کم و بیش تایید می‌کند که استودیوی Turn 10 در توسعه بازی مشارکت دارد.

سال گذشته سرانجام استودیو Playground Games از Fable جدید رو نمایی کرد و این بازی پس از انتشار در دسترس کاربران Xbox Series X/S و PC قرار خواهد گرفت. اگرچه شایعات حاکی از آن است که این بازی به همراه بازی‌های Perfect Dark و Everwild فاصله‌ی زیادی تا انتشار دارد، اما در طی چند ماه گذشته برخی جزئیات این بازی منتشر شده است. آخرین مطالب مربوط به آگهی استخدامی است که به‌تازگی در وب‌سایت Microsoft’s Careers منتشر شده که بیان ‌می‌کند که این بازی RPG روی موتور بازی‌سازی ForzaTech اجرا می‌شود.

در آگهی استخدام مربوطه نوشته شده: «موتور ForzaTech، ابزار و پایه‌ای است که هم سری بازی‌های Forza Motorsport و هم Forza Horizon را اجرا کرده است. علاوه‌بر افزودن ویژگی‌های جدید مانند ری تریسینگ برای پشتیبانی از نسل بعدی کنسول‌ها، ما همچنین در حال غنی سازی مجموعه ابزار این موتور برای پشتیبانی از یک بازی نقش آفرینی جهان باز یعنی بازی Fable هستیم.» اگرچه توضیحاتی در رابطه با فناوری Ray Tracing ذکر شده است که به مورد تأیید آن توسط موتور بازی‌سازی ForzaTech بعدی اشاره دارد، اما صریحاً نشان نمی‌دهد که بازی Fable از آن بهره خواهد برد.

طبق این آگهی استخدام منتشر شده، به نظر می‌رسد که استودیوی Turn 10 نیز در توسعه‌ بازی Fable مشارکت می‌کند، همچنین ذکر شدن اینکه سه بازی AAA از دو سری بازی محبوب ایکس‌باکس در حال توسعه است، ممکن است تایید کننده‌ی این باشد که بازی Forza Horizon 5 درواقع در حال توسعه است. Jeff Grubb از VentureBeat در این‌باره گفته که این بازی ریسینگ جهان‌باز (Forza Horizon 5) در شرف انتشار است و اخیراً تأیید کرده است که داستان این بازی در مکزیک جریان خواهد داشت. در مورد Fable، ممکن است مدتی طول بکشد تا جزئیات جدید یا تصاویری از گیم‌پلی بازی منتشر شود، پس با ما همراه شوید و در صورت انتشار اخبار جدید آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

همچنین بخوانید:

منبع
gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا