بازی

Resident Evil Village احتمالا برچسب ۷۰ دلاری خواهد داشت

افزایش قیمت بازی‌های نسل جدید از نگرانی‌های گیمیرها بوده است. اکنون فاش شده که بازی Resident Evil Village قرار است با برچسب ۷۰ دلاری عرضه شود.

هم‌اکنون ما در آستانه‌ی تغییر نسل کنسول‌ها هستیم . تا کمتر از ۳۰ روز دیگر قرار است شاهد انتشار و قدرت‌نمایی آن‌ها باشیم. در روز‌های اخیر شاهد افزایش قیمیت بعضی از بازی‌ها بودیم همانند بازی‌های انحصاری PS5 که با برچسب ۷۰ دلاری برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه خواهند شد. هم‌اکنون فاش شد که بازی Resident Evil Village نیز به این لیست اضافه شده است. همچنین باید گفت که این موضوع در حال حاضر جزو شایعات است و هنوز هیچ بیانیه رسمی از شرکت Capcom منتشر نشده است. اخیراً لیستی از نسخه PS5 بازی در Play-Asia به صورت مستقیم پخش شده است و احتمالاً همانطور که انتظار دارید قیمت آن برای فروش ۶۹.۹۹ دلار گذاشته شده است.

جالب اینجاست که در این فروشگاه یک لیست برای نسخه PS4 بازی نیز با قیمت ۵۹.۹۹ دلار وجود دارد. اما تاکنون هیچ چیز رسمی اعلام نشده است، بنابراین این را جزو شایعات مضاعف قرار دهید.

Resident Evil Village در سال ۲۰۲۱ برای PlayStation 5 ،Xbox Series X ،Xbox Series S و PC با نسخه‌های PlayStation 4 و Xbox One به بازار عرضه خواهند شد.حال باید منتظر ماند و دید تا این بازی با چه قیمیت‌هایی عرضه خواهند شد. همچنین با این روند به‌نظر می‌رسد که کم‌کم باید به بازی‌های با برچسب ۷۰ دلاری عادت کنیم.

همچنین بخوانید:

منبع
gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا