بازی

Xbox Series X / S حالت FPS Boost را به دست خواهند آورد که نرخ فریم را در بازی‌های قدیمی دو برابر می‌کند

قابلیتی ارزشمند و فو‌ق‌العاده برای دارندگان Xbox های جدید.

پانویس: دارندگان Xbox S X و S به زودی قابلیت جدیدی را تجربه خواهند کرد و می‌توانند نسبت به آن احساس غرور کنند. به نظر می‌رسد مایکروسافت متعهد است تا اطمینان حاصل کند، عناوین قدیمی در کنسول‌های پر زرق و برق و جدیدشان عالی عمل می‌کنند. به همین منظور، این شرکت، FPS Boost را معرفی می‌کند، قابلیتی که می‌تواند برای عناوین قدیمی عملکرد اجرایی را به طرز چشمگیری افزایش دهد؛ این قابلیت حتی گاهی اوقات نرخ فریم اصلی را تا چهار برابر افزایش می‌دهد.
مایکروسافت در حال معرفی FPS Boost است، ویژگی‌ای که باعث بهبود نرخ فریم بازی‌های قدیمی می‌شود بدون آنکه لازم باشد توسعه‌دهنده‌ها کاری انجام دهند. در حالیکه بعضی از بازی‌ها دو برابر فریم بر ثانیه را خواهند داشت، عناوین دیگر می‌توانند افزایش‌ بیشتری را نیز داشته باشند.
این آخرین ویژگی، ادامه ابتکار مایکروسافت برای پشتیبانی از بازی‌های قدیمی در سخت افزار جدیدتر است. در حال حاضر، بازی‌هایی که از FPS Boost پشتیبانی می‌کنند شامل Sniper Elite 4 ، UFC 4 ، New Super Lucky’s Tale ، Far Cry 4 و Watch Dogs 2. مایکروسافت می‌گوید که UFC 4 با نرخ تجدید ۶۰ فریم بر ثانیه در سری S اجرا می‌شود در حالیکه New Super Lucky’s Tale می‌تواند تا ۱۲۰ فریم بر ثانیه بازی شود.

Xbox


گیمرها می‌توانند با انتخاب گزینه جدید “Compatibility Options” در بخش “Manage Game” ، FPS Boost را فعال کنند.
پس از فعال شدن FPS Boost، شاخصی مشابه نشانگر Quick Resume برای بازی‌های پشتیبانی شده وجود خواهد داشت. این بدان معناست که شما می‌توانید بازی را همانطور که در ابتدا منتشر شده (بدون FPS Boost) و یا با FPS Boost اجرا کنید. FPS Boost با به روزرسانی جدید سیستم به زودی رسماً راه اندازی می‌شود.
مایکروسافت با تمرکز بر سازگاری رو به عقب کنسول‌های نسل نهمی خود، Xbox را به عنوان یک تجربه مشابه کامپیوتر قرار داده است. این ویژگی مطمئناً برای گیمرهایی که تمایل به اجرای بیشتر عنوان‌های قدیمی در کنار مجموعه بازی‌های نسل آخر خود دارند خوشایند خواهد بود؛ زیرا فریم بالاتر می‌تواند به گیم‌پلی روان‌تری منتهی شود. همچنین بسیار خوب است که مشاهده کنید مایکروسافت از قدرت کنسول‌های نسل بعدی خود برای بهبود تجربه هواداران خود استفاده می‌کند.

همچنین بخوانید:

منبع
Techspot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا